Recenzie PRESTIGIO

Jama Prestigio PSXI7137S1T32D5N

Overený zákazník JAMALEVOVA Overený zákazník

Pridané: 22. augusta 2023

Zakúpený v JAMALEVOVA

• všetko zapojené, stačí zapnúť a inštalovať OS
  • nemožnosť konfigurácie čelného panelu, žiadne sloty pre DVD mechaniku(y) (žiaľ toto už je štandardom u viacerých zariadení. Prioritou sa stávajú USB zariadenia) Neberiem však ako chybu.

Aj napriek uvedenej nevýhode by som si ho kúpil zas. Nenašiel som nič podobné a pri požiadavke zloženia s rovnakými parametrami cez konfigurátor s pridaním 2x DVD mechanika, cena nad 2000€. Radšej som oželel mechaniky. (nakoniec viem ich pripojiť ako externé)

Prestigio CLICK & TOUCH PSKEY1SGEN

Prestigio CLICK & TOUCH PSKEY1SGEN

Overený zákazník Andrea Shop Roman

Pridané: 14. decembra 2020

Zakúpený v Andrea Shop

• mať klávesnicu kombinovanú s touchpadom je celkom návykové
  • pripojenie cez kábel, 3× bluetooth aj cez usb dongle s ľahkým prepínaním
  • klávesnica je tichá, konštrukcia je kvalitná a ľahká
  • chýba mi len podstvietenie klávesnice
PRESTIGIO GRACE R7 DUO

PRESTIGIO GRACE R7 DUO

Crashbunny Crashbunny

Pridané: 22. februára 2017

• Kvalitne spracovanie - kovovy ramik a sklo
  • Pekny dizajn - Iphone style
  • Čitačka odtlačkov
  • 2Gb ram, Android 6.0
  • Dobra vydrz pri beznom uzivani
  • Cenovka pod 150€
  • Kvalita fotoaparatov

Telefon som si kupil skor zo zvedavosti na zaklade recenzii v casopisoch a na webe, no uz pri prvom dotyku ma milo prekvapil a potvrdili sa recenzie. Telefon je slusne spracovany, nic nevrzga ani nepuka, ocenujem kovovy ramik a sklo na obrazovke, pekny dizajn podobne ako na "ajfónoch", displej je v celku fajn a dobre reaguje na dotyk, potesila ma aj novsia verzia androidu 6.0 a rychla a presna citacka odtlackou prstou, za jedine minus mozem pokladat kvalitu fotiek, ktore by som vyhotovil asi iba z nutnosti nieco odfotit. Ale celkovy dojem je velmi pozitivny az prekvapujuci a pokial nepatrite k prilis narocnym uzivatelom, myslim si ze Graze R7 sa rozhodne oplati kupit.

Zobrazujem 1 - 3 zo 3 recenzií