Recenzie PRESTIGIO

Lucia Lucia

Pridané: 31. marca 2014

• vyhovuje mi, že oproti mnohým mobilom je o trošku hrubší a tak pekne sadne do ruky
  • dobrý foťák
  • mnoho funkcií
  • veľmi dobrá cena
  • pre niekoho je výhodou podpora dvoch SIM
  • často zamŕza
  • niekedy pomaly reaguje a dlho načítava
  • občas sa sám od seba akoby vypne a nejde zapnúť, a tak v mnohých prípadoch pomôže len vybratie baterky
  • niekedy sa stane, že sa akoby odpojí SIM karta neviem sa dostať ku kontaktom, potrebné reštartovanie
  • je síce pekné, že k nemu dostaneme zadarmo aj parádne púzdro, no pre mňa je úplne nepoužiteľné, je príliš tesné a mám čo robiť, aby som mobil z neho vytiahla
  • pri aplikáciách, kde potrebujete mobil nakláňať (napr. hry),začne reagovať až vtedy, keď ho otočíte takmer o 90°

Aj keď sa môže zdať, že zápory tohto mobilu prevyšujú klady, stále si myslím, že sa to dá zvládnuť. Mám ho už cca 9 mesiacov a stále spokojnosť a vôbec nemám potrebu ho v blízkej budúcnosti vymieňať za iný. Pokojne by som si ho kúpila znovu. Oproti iným drahším mobilom s takmer rovnakými funkciami je proste super.

Pridané: 31. marca 2014

Nízka cena, na prístup cez WiFi to stačí, dobre čitateľné údaje, a za tú cenu pomerne široká ponuka funkcií.

Prestigio Multiphone 5400 DUO

Prestigio Multiphone 5400 DUO

Overený zákazník tpd.sk - elektro Simmonss

Pridané: 30. marca 2014

Zakúpený v tpd.sk - elektro

• Rychly stvorjadrovy procesor
  • Rychle reakcie - telefon sa nezasekava ani pri 512MB RAM
  • Dobry fotoaparat a HD video, aj ked fotenie za horsich svetelnych podmienok nemoze kvalitou konkurovat fotoaparatom.
  • Intuitivne ovladanie - manual som nepotreboval, pritom ide o moj prvy smartphone s androidom.
  • Relativne slusna reakcia na dotyk - je to vec zvyku.
  • Dobra navigacia Sygic v cene.
  • Puzdro v cene.
  • Kupodivu celkom slusny displej - mal som pustenu navigaciu za slnecneho pocasia a bolo to vcelku OK.
  • Slabsia vydrz baterie - odporucam vypinat najma Wifi a GPS, pokial to momentalne nepotrebujete a pohrat sa s nastavenia mi pre optimalizaciu baterie.
  • 512MB RAM - ja som zatial problemy nezaznamenal, ale ani moc nevyuzivam multitasking, lebo v tom nevidim zmysel.
  • Nehravam na tom hry, takze toto neviem posudit.

Odporucam najma pre uzivatelov, ktori nevyuzivaju multitasking, nakolko realna volna RAM je cca 100 - 150 MB.
Za cenu 140€ aj s navigaciou Sygic a puzdro (cize realna cena tel. na urovni cca 100 €) je to super ponuka.

Pridané: 29. marca 2014

• Celkom dobrý tablet, my sme ho kupovali pre dieťa a to je spokojné
  • Občas ide trochu pomalšie a baterka nevydrží dlho.

Pre dieťa dobrý tablet, na hry a pod. Baterka síce nevydrží dlho, ale nám to práve vyhovuje, aby sme ho dostali malému z ruky.

Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0 PMP5670C

Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0 PMP5670C

Overený zákazník OKAY elektrospotrebiče Eirene

Zakúpený v OKAY elektrospotrebiče

• cena, výdrž,potešilo hlasové vyhľadávanie,pekný obraz pri prehrávaní videa, zvuk pri prehrávaní cez slúchadlá dobrý
  • zatiaľ nič

S tabletom som spokojná, úplne splnil účel, na ktorý som ho kupovala. Je šikovný, má krásny obraz, internet na ňom ide v pohode, na bežné využívanie úplne postačí.

Overený zákazník MALL.SK pista

• kvalita,rýchlost,aplikácie,nabíjanie,obal,velkost,výdrž,spracovanie,pamat
  • display,jas

velmi dobrý výrobok do kancelárie,na hry a ako zábava na cesty!Má slabší jas a display nie je tak ostrý ako by som si to ja predstavoval.

Prestigio MultiPad PMP7280C3G

Prestigio MultiPad PMP7280C3G

Aďo Šteffek Aďo Šteffek

Pridané: 28. marca 2014

• cenová dostupnosť, obal v cene, relatívne rýchle reakcie softvéru po dotyku, relatívne dobre fungujúce wi-fi
  • hrubý rám displeja nepôsobí dobrým dojmom, krátky nabíjací kábel, slabo držiaci zadný kryt na karty, výrazné spomalenie pri znížení atmosférickej teploty, slabšia kvalita foto a video záznamu

Tento tablet som dostal predčasne ako narodeninový darček a zisťujem, že to nebola najlepšia voľba. Spočiatku celkovo dobre fungujúci po 22 dňoch (analógia so Žbirkovou skladbou?:)) sklamala obrazovka. Po práci v menu sa zasekla a začala sa postupne strácať viditeľnosť, až celá zhasla a opätovný reštart prístroja už nebol možný. Nepomohlo ani nabitie, keďže najprv vzniklo podozrenie na rýchly úbytok energie. Zatiaľ tu prevažujú celkovo kladné hodnotenia, z čoho som si odniesol, že sa mi asi dostal do rúk nepodarok. Za cenu 99€ bez dopravy sa javil po prvých dňoch ako adekvátna náhrada drahších zariadení, no sklamal. Je v servise a uvidíme, ako ďalej... Známym by som ho napriek lapsusu systému odporúčal vo viere, že tiež nenatrafia na sériový nepodarok.

Prestigio MultiPad PMP5670

Prestigio MultiPad PMP5670

Pridané: 28. marca 2014

Zakúpený v Alza.sk

• Som veľmi spokojná že som sa rozhodla pre túto značku. Dostatočne rýchly.
  • Nemám zatiaľ nič proti

Určite by som v budúcnosti túto značku znovu použila

Prestigio MultiPad PMP5880D

Pridané: 25. marca 2014

• bluetooth
  • nema gyroskop nemožem hrať hry ako napr asphalt real racing 3 atd
  • slaba GPS
  • hry ako asphalt 8 a rr 3 sa sekaju na minimalnych detailoch a mam tablet go clever orion 70 za 80 € a tam idu hry na full
  • dead trigger 2 ide mna max detailoch ale po 1 minute hrania sa hra vypne

strašne zlý a zlý telefon obabral aom sa o peniaze za tu cenu trochu si priplatit a mam telefon na urovni samsung galaxy S3 dokonca ešte lepši GoClever insignia 5X
značka prestigio len obabráva dava do mobilou celkom ok procesory ale strašne zle graficke procesory čiže grafický výkon sa uvádza malokedy a to využila značka prestigio som veľmi nespokojný
určite nekupujte ak chcete lacnú srandu na hry tak si určite kúpte GoClever orion 70 čo je super tablet alebo už spomenutý GoClever insignia 5X čo je o dasť výkonnejši telefón.
nenechajte sa oklamať tiež som si myslel oo aké dobré parametre a potom to skončilo po pol hodine používania.
Telefó pri malej záťaži vydrží sotva 3 hodiny čo je nanič

milko milko

Pridané: 24. marca 2014

• Cena ,vybava,USB OTG + kozene puzdro v baleni,velka pamat oproti podobnej konkurencii 16 GB vacsinou mavaju 8.Vyhotovenie posobi kvalitne kovovy zadny kryt.
  • Mizerny nabijaci konektor nie USB k tomu velmi slaba baterka ktora sa aj pri vypnutom zariadeni vybija velmi rychlo po 1-2 dnoch v pohotovostnom rezime uz nezapnete.Plne nabity vydrzi max 4 hodky takze by sa aspon hodilo kvalitne nabijanie.Displej sa velmi rychlo maze a trickom sa neda ocistit :)

Hodnotim po roku uzivania.Prvy firmware nepouzitelny nekompatibilne aplikacie,po upgrade uz v poho.Caste zamrzanie a spomalenie tabletu ked su zapnute synchronizacie a ked som tam mal facebook ucet (vsetko muselo prec aby to akotak fungovalo) ostal len google ucet a vsetky synchronizacie vypnute.Wifi v pohode v 4 izb.byte s lepsim routerom.Hry bezia bez problemov nenatrafil som na taku ktoru by tablet nezvladol alebo by sekala.(okrem tych co su nekompatibilne zopar ich je) Displej neni uzasny ale postacuje ,chyba GPS.Nabijacka sa pokazila po 7 mesiacoch zaruka je 6 takze kupil som univerzalnu.Displej praskol asi po pol roku spadol zo stola v obyvacke na parkety ale funguje bez problemov dalej len esteticky problem.Ked ho chce niekto na hry tak je v pohode aj surfovanie sa da ale na plnohodnotne pouzivanie aj so socialnymi sietami email a vsetkymi android vymozenostami (budik,navigacia,ovladac a pod. ho neodporucam (mrznutie sekanie.) Pre 6 rocneho syna dobra hracka.

Pridané: 24. marca 2014

• praktický, celkom rýchli, velmi prijemny na dotyk zo zadnej strany
  • malá pamat

Ivan Ivan

Vyborny

Overený zákazník DOMOSS Overený zákazník

Zakúpený v DOMOSS

• dobry vyrobok za skvelu cenu.
  • rychly, pomerne dobra vydrz baterie, pre bezne uzivanie a cestovanie vynikajuci - hlavne skladny :D
  • stava sa, ze vypadava konektor na nabijanie

vcelku vynikajuci vyrobok, som s nim spokojny.

za tu cenu myslim, zeby som lepsie nekupil.
staci na bezne browsovanie, wifi signal nestraca, hry nesekaju

chyba bluetooth, mozno zadna kamera, ale s tym som to kupoval.

v baleni stylove puzdro

• Bluetooth
  • pohodlné nosenie
  • Kvalitná výdrž na batériu
  • Nič

Myslím si, že tieto sluchátka nezaostávajú za žiadnymi inými v tejto cenovej relácií. Veľmi pekný dizajn a hlavne kvalitné spracovanie pri tak podľa mňa dobrej cene. Doslova veľa muziky za málo peňazí. :D ODPORÚČAM.

Prestigio MultiPad PMP5080CPRO

Prestigio MultiPad PMP5080CPRO

Overený zákazník Extreme Digital zRt dulo

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• Pogumovany zadny krit nesmika sa wifi rychlost android

Je fskt sobry odporucam

Overený zákazník Prva.sk Overený zákazník

Zakúpený v Prva.sk

pomer výkon-cena

Pridané: 21. marca 2014

(naposledy upravené 21. marca 2014)

• Perfektny pomer cena vykon dizain.Mam druhy Prestigio.Som spokojny

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]