Recenzie PRESTIGIO

• uplne nic

velmy dobry telefon odporucam kazdemu prestigio 5455 ou yeah

Adam Stanik Adam Stanik

Pridané: 12. septembra 2014

(naposledy upravené 12. septembra 2014)

• Peknost
  • Foto :-)
  • ........
  • Nič

Je to podla mna najlepsi mobil ktory sa da zohnat
l

Wanted Wanted

Pridané: 11. septembra 2014

• Výkon
  • Spracovanie a konštrukcia
  • Zákaznícky servis Prestigio

bohužiaľ musím sa sem obrátiť s negatívnou odozvou na zariadenie a hlavne na zákaznícke služby značky Prestigio. Pred cca mesiacom som si zakúpil smartfóny značky Prestigio a to model 5400 a 5044.
Z počiatku som bol s obomi telefónmi spokojný a doporučoval som ich okoliu. No potom prišiel po asi troch týždňoch zvrat. V kancelárii mi z relatívne malej výšky (10-15 cm) spadol telefón. Táto vec sa bohužial stáva no nečakal som, že konštrukčné riešenie dopomôže k tomu aby ochranné sklo displeja dopadlo ako dopadlo. Samozrejme za pád si môžem sám svojou nepozornosťou, ale k telefónu som mal pri kúpe dodaný ochranný obal priamo od výrobcu, ktorý práve v momente kedy mal fungovať zlyhal. Počas pádu sa odklopil a telefón tak dopadol priamo na displej. Po bližšom preskúmaní obalu som dokonca zistil, že miesto ohybu je už po pár týždňoch používania zjavne popraskané a sila, ktorá drží obal v kontakte s displejom je minimalne (stači na mobil jemne fúknuť a obal sa sám odklopí). Keď už sme pri dlhodobom používaní tiež by ma zaujímalo akú živostnosť bude mať šošovka fotoaparátu, ktora je nielen nechránená ale dokonca vystupuje zo zadnej strany nad všetky ostatné prvky tým pádom bude prvým styčným miestom pri akomkoľvek náraze (a nie je súčasťou vymeniteľného krytu).
Avšak to bolo menšie zlo z mojich negatívnych skúseností. Nastala zákaznícka podpora, kedy som sa snažil zistiť ako kde a za koľko mobil opraviť. Spočiatku nefungoval odosielací formulár na oficiálnych stránkach značky. Medzitým som napísal na facebookovú stránku Prestigio (ktorú jedinú musím pochváliť za ústretovosť a podané informácie) a nakoniec som rozchodil aj formulár na stránke. Po pár hodinách sa mi dostalo odpovede. Vo formulári som popísal problém ako „poškodené dotykové sklo, ktoré nereaguje na dotyk a tým pádom neviem mobil používať“. Odpoveď ma zarazila, údajne mám ísť do Menu – Nastavení atď. (?!) V maili bolo rovnako napísané, že v prípade neuspenia opravy na základe popísaných krokov mám kontaktovať servisné strediská (dostal som uvedené dve servisné strediská – obe v ČR). Nedalo mi to a reagoval som na email späť s dôrazom, že sa do Menu nedostanem na základe nefunkčného dotykového skla. Dostal som odpoveď na reset továrenských nastavení počas spúšťania telefónu. Pokiaľ by som to urobil poďľa uvedeného postupu aky som od podpory dostal, tak nemám továrenské nastavenia resetované dodnes. Nakoniec som si správny postup musel nájsť na špecializovanom fóre. V druhom maili už boli uvedené kontakty na servis na Slovensku (pokiaľ by som nereagoval posielal by som mobil zrejme zbytočne do ČR). Medzitým sa mi ozval aj FB tím Prestigio ktorý ma rovnako odkázal na slovenský autorizovaný servis.
Posledným tzv. klincom do rakvy bola cena opravy ktorú som sa dozvedel po komunikácii so servisom. Oprava telefónu mi bola nacenená na rovných 96 eur s dph (pre porovnanie som si vyhľadal ceny komerčných servisov prémiových značiek a veľmi sa teda ceny nelíšia) no pri mojom mobile sa bavíme o viac než polovici pôvodnej kúpnej ceny.
Na záver som si našiel servis, ktorý mi aj s materiálom urobí opravu za menej než polovicu, čo je smutné vzhľadom k tomu, že očividne sa tu ryžuje na úkor zákazníkov, ktorí sa boja stratenia záruky a pod. Rovnako s najväčšiou pravdepodobnosťou v dohľadnej dobe telefóny predám aby som sa vyhol opätovnému riešeniu banálneho problému nezmyselne zložitým postupom.

Dávid Zimovčák Dávid Zimovčák

Pridané: 10. septembra 2014

(naposledy upravené 10. septembra 2014)

• 8-jadro
  • 1GB ram
  • fotoaparát
  • predná kamera s bleskom
  • android 4.4.2
  • displej
  • konštrukcia
  • dizajn
  • hlavná sim klasika a druhá micro sim
  • slabšia bateria(problém všetkých smartphonov)
  • zahrievanie(nie citeľné také bežné)
  • slot na SD kartu( mne bohate stačí 16GB)

Tento smartphone som si kúpil pretože na drahé nemám a zasa potrebujem niičo výkonné. Môj otec má prestigio 7500(veľmi dobrý naozaj) a preto som sa pre značku rozhodol aj ja. Som milo prekvapený procesor je naozaj výkonný a ram 1gb mu stačí na android 4.4. žiadne zaváhanie som si nevšimol pri zaťažení telefónu. Fotoaparátu som sa venoval len krátko ale fotky boli prijateľné a v slušnej kvalite danej cenovej kategórie. Je to dual sim smarphone ja mám zatiaľ len 1 sim ale potešilo ma že nemusím žiadať o micro sim nakoľko ja mám ešte prvú t-mobile sim a tá sa nedá ani orezať. Konštrukcia je kvalitná telefón nezaváhal ani pri krkolomnom ohýbaní. Telefón na mňa posobí kvalitne a prvé dojmy potvrdili to že aj kvalitný je. Odporúčam ho všetkým ktorí nechcú platiť za predražené značky pretože v tomto prestigio urobil peknú prácu.

NAY elektro NAY elektro

Pridané: 8. septembra 2014

(naposledy upravené 10. septembra 2014)

• Cena, Cena, Cena, Výkon, dizajn...
  • Tenký akurat do ruky, Dizajn lepši ako na fotkách.
  • (hlavne metal - zlatá farba zadného kritu),
  • 4x 1,3Mhz MT6582 aj ked MediaTek,
  • 1GB ram, grafika Mali 400MP, slape to slušne,
  • IPS display 4,5" 540 x 960,
  • Foták 8Mpx, FullHD video,
  • Silikon zadný krit v balený, tiež slušné slúchatka,
  • Rýchlo sa nabíja (ale aj vybíja),
  • Dual 2 simkarty súčasné
  • Chýba upozornenie, DIODA o zmeškaných udalostiach,
  • slabá batéria, dobíjate každý deň,
  • GPS signal trvá pár minúť,
  • Dotyk - občasný preklep,
  • Dual SIM jedna miniSIM a druhá microSIM !!!
  • Občasný problém s načítaným net stránok ?!
  • Zatial neviem prečo.

Konečne chyttrý telefón, bez kompromisov, za fakt skvelú cenu,
Bez lagovania, bez sekania, s dostatkom pamäte,
s dobrým fotákom, 8Mpx, HD (FullHD) videom.
A 4,5" IPS displajom.
Za tie prachy, komplexne lepší telefón nezozeniete.

tomas tomas

Pridané: 7. septembra 2014

• Cena, vykon, rozmery, tak akurat,
  • Tenky, uzky, vysoky.
  • Dizajn čo neurazi, jednochy, triezvy, pekny
  • Oble tvari akurat do ruky,
  • Kit kat 4.2.2 vyladeny, neseka
  • 4- jadro, 1GB ram,
  • Silikon zadne puzdro, solidne sluchadla v cene.
  • Celkom slusny fotacik....
  • Dlsie nacitanie GPS,
  • Typicky jednodenny smart, t.j. malokedy sa vydrz baterie presvihne cez jeden den, maximalne dva

Za tie peniazky?!
Komu ide o telefon, jeho funkcie, nech nevaha,
Zbytocne solit tazke prachy za znacky...
Robotu urobi na solidnej urovni.

PRESTIGIO MULTIPHONE 5300 DUO

lebo ma veľký displej
ešte nikdy ma nesklamal
je skvelý rýchlo reaguje
určite ho odporúčam
nakazí sa je rýchly, fotí ako dobrý fotoaparát

Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85 PMP7079E

Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85 PMP7079E

Overený zákazník SHARK.sk Mišo

Zakúpený v SHARK.sk

• perfektny
  • žiadne

Perfektny a dobra cena odporucam aj ostatnym

Prestigio Multiphone 5450 DUO

Prestigio Multiphone 5450 DUO

Overený zákazník Epicentrum.sk Overený zákazník

Zakúpený v Epicentrum.sk

• dual sim
  • nezamrza ako Samsung
  • za skvelu cenu dobrý telefon
  • v mailovej komunikacii zatial sa nedaju zlucit kontakty do skupinového mailu

dualny telefon za super cenu, splna vsetky kriteria, velky displey, nezamrza,
odporucam tento telefon pre nenarocných klientov..

• rýchlosť
  • baterka
  • absolútne nič

vynkajúci, vrelo odporúčam

thx thx

Pridané: 4. septembra 2014

• Rozmery, 4,5" akurat, je relativne tenky. (8,9mm),
  • Prijemny do ruky, sililon puzdro v cene,
  • Android 4.4.1.
  • Slusne 4-jadro, 1GB ram 18550 bodov v antutu
  • Vzdialena obrazovka, (nahradi chybajuce HDMI)
  • Podpora OTG, super
  • Bohata Softverova vybava.
  • Velmi milo ma prekvapil.
  • A to uz mal osobne jedno prestigio,
  • A rukami mi preslo viacero tabletov a smartphonov.
  • Tento novy model je zasa o kusok (kusisko) dalej
  • Fotak vyzera slusne, video dokonca plynule fullHD
  • Jedna mini sim druha micro sim.
  • Vydrz, no da sa, bude, testovat dalej
  • Uvidime ako to pojde s fotakom, hlavne vecerne snimky

A je doma, uz moj druhy prestigio. Necakane ma prekvapil, ci uz sviznostou, kvalitnym spracovanim, androidom vo verzi 4.4.1 kit kat. Prirovnal by som to k automobilke hyundai. Z generacie na generaciu vyrazny skok vpred.
Budem testovat dalej.... ;-)

Overený zákazník mobilonline.sk marek

Pridané: 2. septembra 2014

(naposledy upravené 2. septembra 2014)

Zakúpený v mobilonline.sk

• displej
  • vydrz baterie
  • hmotnost

za tu cenu, super stroj....mozem len odporucat!!!

Prestigio MultiPad 4 Quantum 9.7 PMP5297C

Prestigio MultiPad 4 Quantum 9.7 PMP5297C

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 1. septembra 2014

Zakúpený v Alza.sk

• pači sa mi dizajn, velkosť obrazovky aku rát, neseká, dobre parametre, množstvo aplikácii
  • trochu slabá anténa na príjem wifi, mohlo by biť jednoduchšie ovládanie a pripojenie na internet aj pre starších ludí

Prestigio je dobrá značka som spokojný i keď malé nedostatky sa vždy nájdu. Ako sa hovorí veľa ľudí veľa chuti a nie každému vyhovieš. Zatiaľ som spokojný a odporúčam.

El Junior El Junior

Pridané: 1. septembra 2014

• vysoká rýchlosť mobilu oproti starčím mobilom (4 x 1,2 Ghz jadro)
  • nestretol som sa s programom ktorý by mobil nezvládal
  • velký display pre hranie hier či prezeranie fotiek
  • šikovný 8 mpix foťák s dostatočným množstvom nastavení
  • vysoká odolnosť voči poškriabaniu či inému opotrebeniu aj vďaka priloženému obalu (či ako to nazvať)
  • autofocus
  • málo pamäte RAM,
  • málo internej pamäte a ak si stiahnete a aktualizujete pár aplikácii, mobil Vám začne hlásiť nedostatok pamäte.
  • Pri tomto Vám sčasti pomôže pamätovka a časť programov si uložíte tam a tým uvolníte nachvílu internú pamäť.

S mobilom som bol spokojný, najmä so začiatku, predsa prechod na android so simbianu bol o niečom inom :-). Nechcel som veľa investovať do rýchleho mobilu tak som sa rozhodol pre rozvíjajúcu sa značku prestigio. Mobil splnil moje očakávania a za málo peňazí som dostal dostatok muziky ako sa hovorí. No so súčastnými novinkami pochybujem, že udrží krok. Predsa je to model asi z 2012teho roku. V súčastnosti mám mobil v oprave kôli chybám displayu, niektoré cm2 na displayi nereagujú, alebo reagujú zmätene, no je to skôr moja chyba ako výrobcová.

PRESTIGIO MultiPhone 5504 DUO

PRESTIGIO MultiPhone 5504 DUO

Overený zákazník tipa.eu števo

Pridané: 31. augusta 2014

Zakúpený v tipa.eu

• parametre
  • dobrá cena
  • výdrž batérie

celkom spokojný až na výdrž batérie

Overený zákazník mobilonline.sk Lukáš

Pridané: 30. augusta 2014

Zakúpený v mobilonline.sk

• 4 jadrový procesor
  • 1GB RAM
  • Neseká sa
  • Silikónový obal v balení
  • Nič

Všetkým odpočúčam tento telefón. Za takú cenu je to najlepšie na trhu. Zvláda multitasking úplne v pohode, hry sa nesekajú.

Prestigio PMP3370B

Prestigio PMP3370B

abc abc

Pridané: 23. augusta 2014

• :-)
  • Nekvalitny display
  • Slabe rozlisenie displaya(su na nom vidiet zrnka)
  • Slaba wifi
  • Slaba baterka
  • Na baterke max. 1 hodinu
  • Nema USB nabijanie
  • Pomaly sa nabija
  • Ledva zvlada prehliadanie na Opera mini
  • Neustale seka a zamrza
  • Prehrieva sa
  • Nejdu na nom skoro ziadne hry
  • Prestigio
  • Mala pamat ram
  • Stary Android
  • Problem pri Roote zariadenia
  • Ziadne aktualizacie
  • Ma menši vykon ako moj fotoramik
  • Videa na Youtube sa neustale nacitavaju
  • Velke rozmeri
  • Vaha
  • Nekvalitna web kamera
  • Slaby a este hnusne hrajuci nekvalitny reproduktor
  • Zla viditelnost displaya na slnku (žiadna)
  • Pomaly sa zapina
  • Pomaly sa vypina
  • Google Chrome stale pada
  • Je nevhodny ani na čitanie eknih pomaly ich načitava
  • Nema bluetooth
  • Vstup na sluchadla blbe(raz ide raz nie)
  • Večer ho nabijem a ráno je vybitý
  • Nema Slovensku klavesnicu

Je to naozaj hrozny "tablet".Zbytočne vyhodene peniaze.
:-(

Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85 PMP7079D

Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85 PMP7079D

Pridané: 22. augusta 2014

To vazne nikomu neseká? Ja som ho uz 4krat reklamoval a vzdy odmietli , staci ze tam nainstalujem par aplikacii a uplne seka asi vsetko okrem 3d hier.. V servise len hodia android a otestuju ze neseka...no jasne ze neseka ked tam nesu ziadne aplikacie....

Pridané: 21. augusta 2014

• Fotoaparát a kamera
  • výkon
  • neseká
  • tenký
  • flipové púzdro
  • batéria (niekedy nevydrží ani jeden den, ale to pri maximálnom zaťažení)
  • malá vnútorná pamäť
  • Android 4.2 (ak by chcel niekto najnovšší Android, na tomto zariadení nech ho nehľadá)

Používam ho už zhruba 3 mesiace a nestretla som sa so žiadnym záporom. Akurát mi vadí malá vnútorná pamäť. Ale inak za tú cenu je to až nadpriemerný mobil. Niekomu môže vadiť veľkosť, kedže je trochu väčších rozmerov, takže do vrecka sa ťažko vojde, ale zvykla som si ho nosiť už aj v taške. Ak niekto hľadá mobil aj na hry, tak bude spokojný, lebo beží na nom napr GTA 3 alebo Walking Dead. Zo začiatku som sa bála značky Prestigio, ale som nadmieru spokojná, dúfam, že to bude tak aj nadalej.

sony sony

Pridané: 21. augusta 2014

• dizajn
  • fotoaparat
  • vykon
  • nic

vynikajuce osem jadro z brutalnym vykonom.za 200e neskutocny mobil.tak isto aj foto na urovni vljkovych lodi velkej stvorky.super ze existuju cinski vyrobcovia.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]